להכיר את כל היתרונות של GIGI לקוסמטיקאיות

שדרגי את הקליניקה שלך בשלושה צעדים פשוטים!

1

פגישה

נרשמים לפגישה התרשמות אישית עם מדריכה

2

ייעוץ אישי

מכוונים אותך אל המטרה הרצוייה

3

כלים ועזרים חדשים

יציאה לדרך עם חומרים של GIGI

רוצה להתחיל לעבוד איתנו?

הבטיחי את מקומך בקורס הקרוב, חייגי עכשיו 03-9622555

נגן וידאו

GiGi Center

קוסמטיקה מדעית

הצלחת חברת מעבדות GIGI בישראל ובמעל 40 מדינות בעולם מבוססת על מוצרינו הייחודיים. אנו מאמינים בייצור קוסמטיקה מדעית מתקדמת וחדשנית תוך הקפדה על בקרת איכות גבוה, אפקטיביות, אמינות ועמידה בסטנדרטים בינלאומיים. הכל כדי להבטיח לך עבודה קלה ותוצאות מדהימות. כימאי החברה מקפידים לבחור חומרי גלם שלא נוסו על בעלי חיים ושימוש באריזות מתכלות. כך הקוסמטיקה המדעית של GIGI מבטיחה לך חוויה מקצועית ועבודה יעילה שמתחייבת לתוצאות.

רוצה להתחיל לעבוד עם GIGI?

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

כבר עובדת עם GIGI?

רכישת מוצרים און ליין לקוסמטיקאיות שכבר עובדות עם GIGI בלבד!

הדרכות לקוסמטיקאיות

עולם הקוסמטיקה משתדרג ומתפתח בכל יום, לכן לנו
ב- GIGI CENTER חשוב שתישארי מעודכנת בידע, חומרים, טכנולוגיות ושיטות העבודה המתקמות ביותר. צוות המדריכות הבינלאומי של מעבדת GIGI עוברות הכשרות והשתלמויות באופן קבוע בכל רחבי העולם על מנת להישאר מעודכנים בכל החידושים והפיתוחים האחרונים בתחום. מה שיאפשר לך לקבל ידע מקיף, עדכני ומדעי לאורך כל הדרך. אנו ב- GIGI CENTER מציעים לך מגוון רחב של הדרכות והשתלמויות בכל מה שחדש וחם בעולם הקוסמטיקה.  
 

About GiGi Center

תמיכה וליווי עיסקי

אנו ב- GIGI CENTER מספקים מעטפת תמיכה מקצועית ועסקית  המובילה לקפיצת מדרגה לרמה הבאה של כל קוסמטיקאית, הן קוסמטיקאיות בעלות עסק גדול ופעיל והן לקוסמטיקאיות בתחילת דרכן.  הליווי כולל את הכלים הדרושים על מנת להצליח בשוק הקוסמטיקאיות בישראל. החל ממיתוג מרשים של הקליניקה הפרטית שלך, דיוק הרמה המקצועית ותפריט הטיפולים בקליניקה ועד להגדרת יעדים ואופן מימושם בדרך אל עסק חזק ומצליח בתחום הקוסמטיקה.  

דילוג לתוכן